Atafen Koleji devredildi
27 Ocak 2023 11:08

Atafen Koleji devredildi

Atafen Koleji, 31 yıldır hizmet verdikleri eğitim sektöründen çekildiklerini ve okullarını Okyanus Kolejlerine devrettiklerini duyurdu

Atafen Koleji'nin Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Tüysüz, şu sözlerle veda etti:

MOTİVASYON ORTADAN KALDIRILDI

"Değerli Velimiz, 31 yıldır özveri, emek ve desteklerinizle sürdürdüğümüz eğitim öğretim faaliyetlerinde okulumuz adına gerçekleşecek yeni bir gelişmeyi sizlerle paylaşmak istiyoruz. Yaşanan pandemi süreci ve sonrasında devam eden değişimler ve bunların sisteme yansıması ailemizin eğitim sektöründe devam etme motivasyonunu ortadan kaldırmış ve bizleri kurumumuzun geleceği ile ilgili yeni bir karar alma aşamasına getirmiştir.

OKYONUS KOLEJLERİNE DEVREDİYORUZ

Bu karara göre Özel Atafen Koleji yönetimi olarak, 2022-2023 eğitim öğretim yılı bitiminde yönetimden tamamen ayrılacağımızı ve yeni eğitim öğretim yılında bayrağı Okyanus Kolejlerine devredeceğimizi bildirmek isteriz. ‘’Öğrenmeyi öğretmek’’ ilkesi ile 19 yıldır sektörde hizmet veren Okyanus Kolejleri kurumsallaşmış yapısı ve profesyonel bakış açısıyla Atafen Kolejini devralarak 2023-2024 yılında eğitim öğretim faaliyetlerini ‘’Okyanus Koleji Atafen Kampüs’’ adıyla aynı hassasiyetle sürdürecektir.

BAŞARILAR DİLİYORUZ

İçinde bulunduğumuz eğitim öğretim yılı sonuna kadar sistemimiz aynı şekilde ve titizlikle Atafen yönetimi ile devam edecektir. Bugüne kadar bizlere güvenerek en değerli varlıklarını kurumumuza emanet eden kıymetli velilerimize, takım arkadaşı olarak yol birliği yaptığımız tüm öğretmenlerimize, çalışanlarımıza ve son olarak Atafen sıralarında oturmuş Atafen ilkeleriyle yetişmiş güzel çocuklarımıza teşekkürlerimizi sunuyor, bundan sonraki faaliyetlerini aynı şevk ve eğitim anlayışıyla sürdüreceğine inandığımız Okyanus Kolejlerine başarılar diliyoruz."

Güncelleme: 27 Ocak 2023 11:18
BENZER HABERLER
mehmet çöven muhtar adayı
Nabi abi
Nabi abi
fırat türker
fatih öztürk
X