AKP İzmitli kadınlarda Erdoğan seferberliği

AKP İzmitli kadınlarda Erdoğan seferberliği

AK Parti Kocaeli İl Gençlik Kolları Kongresine katılmak üzere ilimize gelecek olan Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan için AK Parti İzmit Kadın Kolları seferberlik ilan etti

23 Ocak 2018 Salı 10:12 Siyaset

AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları Başkanı Betül Yazıcı, çalışmaları değerlendirmek ve planlama yapmak üzere kadın kolları mahalle başkanları ile bir araya geldi. AK Parti İzmit İlçe binasında düzenlenen toplantıya İl Kadın Kolları Başkanı Serpil Yılmaz, İl Gençlik Kolları Başkanı Emre Kahraman, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Aykut Çağlayan, İlçe Başkan Yardımcıları Ali Erdem ve Ahmet Çelik katıldı. Mahalle Başkanlarının eksiksiz katılım sağladığı toplantıda konuşan İlçe Kadın Kolları Başkanı Betül Yazıcı, "Cumhurbaşkanımızı İzmit'e yakışır bir şekilde ağırlamak için kadın kolları olarak üzerimize düşeni fazlasıyla yapacağız" dedi.

'İZMİT'E YAKIŞIR BİR AĞIRLAMA OLACAK'

Başkan Yazıcı, "Milletçe birlik beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğumuz bir dönemdeyiz. İzmit kadın kolları olarak cumhurbaşkanımızın arkasında olduğumuzu güçlü bir şekilde göstermeliyiz. Kadın kolları olarak ev ev, kapı kapı dolaşacağız. Güçlü bir yapıya sahibiz. 'Cumhurbaşkanımızın İzmit'e geldiğini duymadım' diyen kimse kalmayacak. Özverili çalışmalarınız için teşekkür ediyorum. Sizlere güvenim tam, el birliği ile Cumhurbaşkanımızı İzmit'e yakışı bir şekilde, layıkıyla ağırlayacağız" ifadelerini kullandı.

'KOCAELİ TEŞKİLATLARININ MAYASI SAĞLAM'

İzmit'li kadınların, İl Kadın Kolları kongresine güçlü bir şekilde katılım sağlamasından dolayı teşekkür eden İl Kadın Kolları Başkanı Serpil Yılmaz, "Her birinizden Allah razı olsun. Bu birlik ve beraberliğimiz bozulmasın. Kocaeli teşkilatları mayası sağlam atılmış teşkilatlardır. Büyük bir kongre yapacağız. Halkımızın zaten cumhurbaşkanımıza büyük bir teveccühü var, biz duyurularımızı çok iyi yapacağız. Sokak sokak dolaşacak ve halkımızı şölenimize davet edeceğiz. Bize yakışır bir kongre yapacağız. Kocaeli'den çıkan gür ses tüm dünyada yankılanacak" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Kocaeli'deki tüm eylemler Valilik kararıyla yasaklandı

Kocaeli'deki tüm eylemler Valilik kararıyla yasaklandı